TRAVELER’s Notebook

TRAVELER’S notebookil on müstiline jõud. Muutes seda märkmikku enda soovide kohaselt tekitab see tunde, et algamas on midagi uut, millest kirjutada või tekib tung minna rändama tundmatusse maailma. TRAVELER’S notebook’i loojad on ise veetnud päevi järjest tundes ise seda müstilist jõudu. See muutis suuresti nende mõtlemist sellistesse töödesse nagu tootmine ja disainimine. Ainult üks märkmik võib mõjutada inimeste mõttetööd ja elu. See mõttetera pani TRAVELER’si mõtlema piiramatutele võimalustele endi töös, mida peegeldab ka märkmiku lõpmatu personaliseerimise võimalust. TRAVELER’s soovib kohtuda enda kasutajatega, et avardada mõttemaailma ning stimuleerida ennast ning genereerida tarkust ja julgust. Kõikide nende elementide koosmõju on olnud siht selleks, et asutada TRAVELER’s notebooki tehas, Tokyos, Jaapanis.
TRAVELER’S FACTORY  (eesti k. “tehas”) asub nurgatagusel tänaval Nakameguro, Tokyos. See on vana hoone, mis oli ammu paberitöötlemise tehas ajastul, mida kutsutakse “kiiresti arenevaks perioodiks” Jaapanis. Karm ja korrastamata sisekujundus näitab pühendumust ja enesekindlust TRAVELER’S notebook’i kollektiivis. Tehase atmosfäär stimuleerib loovust samamoodi nagu seda teeb TRAVELER’S notebook ise ja paneb mõtlema uute rännakute peale. Selle hoonega kohtudes muutus TRAVELER’S FACTORY ideest kujuteldavas maailmas reaalsuseks ning sündis ka TRAVELER’s notebook kui märkmik.

Kalamaja Paberipoest leiad TRAVELER’s notebook’i erinevad kaaned, mille sees on siidine Midori MD Paper. Lisaks laia valiku sisusid, millega personaliseerida ning alustada oma rännakut TRAVELER’s notebookiga. Kui sul on küsimus või soovid rohkem infot TRAVELER’s notebooki kohta kirjuta meile pood@kalamajapaberipood.ee või astu läbi E – R kell 10:00 – 19 ja L – P kell 12 – 16.00.

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?