Rifle Paper Co

Rifle Paper Co on rahvusvaheline elustiili bränd, mille loojateks on abielupaar Anna ja Nathan Bond. Rifle Paper sai alguse e-poest, mis alustades müüs illustreeritud pulmakaarte… ning edasine on juba ajalugu.

Koostööd mitmete fotograafide-, interjööri- ja tehnoloogiaettevõtetega tegid Rifle Paperist USA 2014 aasta kõige kiiremini kasvava ettevõtte (source: Inc.). See omakorda tõestas, et ka kirjatarvete bränd võib olla edukas digiajastul.
Kalamaja Paberipoest leiad Rifle Paperi vihikuid, nädala planeerijad, märkmikke ja pliiatsid. Soeta Rifle Paperit endale Kalamaja Paberipoest, et nende edukus ikka säiliks… .

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?