PH

Eksklusiivne PH: Papier Labo x Hightide märkmike seeria on loodud kirja- tarvete valmistaja Hightide ning paberistuudio Papier Labo koostöös Jaapanis. PH pehme kaas on valmistatud marlist, mis annab märkmikule kerge tekstuuri ja vastupidavuse.

Kuldsed kirjad kaantel on presstrükitud folioga. Õmmeldud köide muudab märkmiku kergesti avatavaks ning kirjutamise mugavaks. Märkmik on köidetud kvaliteetsest “GAOU” paberist, mis sobib igat tüüpi kirjutusvahenditele.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?