Penco

Penco on Jaapani kirjatarvete bränd, mis on alguse saanud kõigest ühest pastapliiatsist. Nüüdseks leiab ettevõtte nostialgiahõngulisest tooteseeriast väga laia valiku kinnitusvahendeid, hoiustamiskarpe, vihikuid, märkmikke ning loomulikult erinevaid kirjutusvahendeid. Penco’t iseloomustab detailidele orienteeritus ja kasutajapõhine tootearendus. Kalamaja Paberipoest leiad väga laia valiku Penco tooteid pinalitest, kinnitusvahenditest kuni kirjatarveteni.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?