mt Tapes

Mt sai alguse kolme naise huvist maalriteipide vastu. Ise teipidega erinevaid teoseid luues taipasid nad, et lõbusaid ja värvilisi teipe oleks hädasti vaja ning pöördusid oma murega 1923. aastal asutatud teibitehase poole, mis seni oli tootnud maalriteipi vaid tööstuslikuks kasutamiseks.

Mt teibid on valmistatud ainult Washi paberist, mis on traditsiooniline Jaapani käsitööpaber. Seetõttu on mt teibid väga tugevad, kuid samal ajal ka eriti õhukesed. Washi teibid liimuvad väga hästi, kuid on samas hõlpsalt eemaldatavad.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?