Milan

1918. aastast tegutsev pereettevõte Milan on tuntud oma loovuse, uuendusmeelsuse ja kvaliteedi poolest. Traditsioonide järgimise ja pideva tootearenduse koosmõjul on Milan välja töötanud üle 80 erineva kustutuskummi ja teritaja, olles oma valdkonnas maailma esirinnas. Meie tootevalikust leiad nostalgilisi kustukumme ja kustukummi ning teritaja hübriide, mis on kindlasti vajalik täiendus sinu kirjatarvete komplekti.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?