Hi Matcha

Matcha on jahvatatud Jaapani roheline tee, mis on laetud loodusliku energiaga. Vispelda matcha teed enne joomist ning naudi iidseid Jaapani traditsioone tänapäevases võtmes.

Matcha tervendavad omadused ning joomisel saadav looduslik energialaeng muudavad selle tõeliseks supertoiduks. Erinevalt tavalisest rohelisest teest kui juuakse ainult teelehtede tõmmist, tarbitakse matcha rohelise tee puhul 100% teelehtedest ning seeläbi ka mitmeid kordi rohkem tervislikke toitaineid. Rohkem infot leiad www.himatcha.ee.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning jõulude eelsel laupäeval 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?