Blackwing

Mitmed Emmy, Grammy, Pulitzeri ja Academy Award auhindade võitjad on oma teosed loonud just Blackwing’i pliiatsitega. Näiteks on nendega joonistatud kõik Looney Tunes’i tegelased. Blackwingi juured ulatuvad 1930.ndatesse ning aastatega on kandilise kustukaga harilik saanud kvaliteedi sünonüümiks.

Blackwing’i pliiatsid on valmistatud viinapuu-seedri puidust ja parimast Jaapani grafiidist. Et pliiats eriti vastupidav oleks, on selle pind kaetud mitmekordse lakikihiga.

 
Tule ja veendu KAPA tootevalikus ning vajadusel soovita lisaks. Mõtted võid kirja panna ka pood@kalamajapaberipood.ee või helistada meile (372) 5849 7849.

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?