Appointed

Appointed – see on Ameerikas tehtud ja mõttega disainitud kirjatarbed, mis muudavad vajaduspõhised tooted luksuslikuks. Sündinud väsitavast otsingust leida Ameerikas tehtud kvaliteetseid kirjatarbeid, otsustasid nad luua need ise. Praktilised, ilusad ja käsitsi valmistatud parimatest materjalidest. Appointed’i kirjatarbed on disainitud tõstmaks sinu töökogemust uuele tasemele. Projekt sai avalöögi Kickstarteris märts 2015. Peale edukat kampaaniat lansseeriti nende esimene toode – Appointedi märkmik.Appointedi sünnikohaks on Washington, DC. Loojaks on graafiline disainer Suann Song, kellele ühtlasi kuulub ka SIMPLESONG Design, mis on tunnustatud loovstuudio. Appointed on Suann’i aastatepikkune unistus, mis kulmineerus terve kollektsiooni kirjatarvetega, mis on praktilised, viimistletud ja läbi mõeldud perfektsuseni.
Tutvu Appointedi Kickstarteri kampaaniaga siin või vaata nende kampaaniavideot siin. Kalamaja Paberipoest leiad Appointedi märkmikud ja to-do listid, mis edendavad produktiivsust, loovust, üle-üldist heaolu!
Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 19:00 ning laupäev pühapäev 12:00 – 16:00. Rohkem infot saad kirjutades pood@kalamajapaberipood.ee, helistades (372) 5849 7849 või liitudes meie uudiskirjaga!

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?