Tingimused

Üldtingimused

El Cartel OÜ
Reg.nr. 14679582
Kopli tänav 77-22, 11713
KMKR. EE102142743

E. pood@kalamajapaberipood.ee
T. +372 566 366 49

www.kalamajapaberipood.ee on kirja- ja kunstitarvete müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on El Cartel OÜ (registrikood 14679582) (edaspidi KAPA). Kasutustingimused on www.kalamajapaberipood.ee ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

KAPA müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning juriidilistele isikutele. KAPA ja juriidiliste isikute vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

KAPA ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.kalamajapaberipood.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse kinnitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

Ostu sooritades kinnitate, et KAPA e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad makset sooritavale kliendile.

KAPA jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

Tellimisinfo ja juhis

1. Loe läbi toodete detailsed kirjeldused

2. Vali endale sobiv toode

3. Vali sobiv kogus ning lisa see ostukorvi

4. Täida vajalikud väljad kassas ning vali tarneviis

5. Vali makseviis ja kinnita tellimus

Pärast tellimuse kinnitust tuleb teie emailile kinnitus e-mail tellimuse kohta

Makse teostamiseks võimalikud viisid: pangaülekanne, pangalink ja krediitkaart. Pangalingiga makseid saab teostada Swedbank’i, SEB, LHV, Nordea kaudu ning toetatud on Visa ja MasterCard krediit- ja pangakaardid. Makseid võetakse vastu eurodes (€).

Pangalink
Valige pank, läbi mille soovite tellimuse eest tasuda. Teostage kõik panga poolt nõutavad protseduurid, seejärel edastatakse Teie e-postile tellimuse vormi. Teie tellimus komplekteeritakse Teie poolt määratud korras ja kaup väljastatakse tellimuse vormi esitamisel. Tellimust töödeldakse ainult pärast seda, kui olete pangas valinud „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“.

KAPA-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:
1. kaup on laost otsa saanud;
2. kauba hind või omadused on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud;
3. kauba eest tasutud summa pole laekunud El Cartel OÜ pangakontole või makseplatvormile (pangalingid).
Kui KAPA-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Kliendi isikuandmete töötlemine

KAPA tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. KAPA ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerteenust pakkuvale ettevõtjale või vautšeri kaudu toodet või teenust pakkuvale ettevõttele ulatuses, mis on vajalik toodete kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.

1.2 . Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab tellimuse vormistamisel või registreerimisel; ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, kliendikaardi ja arveldusarve number.

1.3 Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejateks on KAPA. Isikuandmete volitatud töötlejateks on KAPA ja Itella Estonia OÜ (aadress:Loomäe tee 13, Lehmja, 75306 Harju maakond, www.itella.ee)

1.4  KAPA ei edasta, müü ega avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel. Maksete töötlemiseks vajalikud andmed edastatakse Maksekeskus AS-ile (volitatud töötleja).

1.5 Töödeldavate isikuandmete hulka kuulub ka arveldusarve number, millelt ost sooritati, juhul kui KAPA-l tekib vajadus kasutajatingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada ostu eest tasutud summa kliendile.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?