Stentsli töötuba: lase nimi seinale!


Stentsli kiirkursus annab osalejale ülevaate stentsli-graffiti tekkest, arengust, võimalustest ja praktilise kogemuse. Töötoa tulemusena õpitakse stentsleid valmistama, luuakse enda nimest kasutusvalmis stentsel ning omandatakse vajalikud võtted (tänava)kunsti loomiseks antud vahenditega.
Osalema on oodatud nii noored kui vanad kunstihuvilised, keda asub juhendama Sidney, kes on erinevate tänavakunstiprojektidega tegelenud juba aastaid ning sel maastikul endale nime teinud. Tema töödega saad tutvuda instagrammis seljo_official.
KOHT: Kalamaja Paberipood, Kotzebue 7 (Kalamaja Apteegi kõrval)
AEG:
24. märts, laupäev (10 inimest): 16.00 – 19.00
25. märts, pühapäev (10 inimest): 16.00 – 19.00
KESTVUS: Orienteeruvalt 3h
OSALEMINE: 15€, sisaldab kõike vajaminevat.
Kohad on piiratud, koolitusele mahub kokku 20 inimest, laupäeval 10 ja pühapäeval 10. Kohapeal värskendab meid täiesti tasuta ka HeyDay mahl. Pane ennast varakult kirja!

[contact-form-7 id=”411″ title=”liitu”]

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?