Kalligraafia töötuba markeritega


Kalligraafia kiirkursus annab osalejale ülevaate gooti kirja tekkest, arengust, võimalustest ja praktilise kogemuse. Töötoa tulemusena õpitakse käsitsema markereid, luuakse enda tag või pikem fraas ning omandatakse vajalikud võtted (tänava)kunsti loomiseks markeritega.
Osalema on oodatud nii noored kui vanad kalligraafiahuvilised, keda asub juhendama tänavakunstnik Valetto, kes on erinevate kalligraafiaprojektidega tegelenud juba 3 aastat.
NB! Harjutame küll erinevate tähtede loomist, kuid ENNE töötuba mõtle välja tag või fraas, mida tahaksid töötoa käigus käppa saada. Kasutame ja katsetame erinevaid markereid! Vaata ka videot, mis töötas toimuma hakkab.
KOHT: Kalamaja Paberipood, Kotzebue 7 (Kalamaja Apteegi kõrval)
AEG:
10. veebruar (laupäev), algus kell 16 (KOHAD TÄIS)
11. veebruar (pühapäev), algus kell 16 (10 inimest – 4 vaba)
KESTVUS: Orienteeruvalt 3h
OSALEMINE: 15€, sisaldab kõike vajaminevat
Kohad on piiratud, koolitusele mahub kokku 14 inimest, laupäeval 10 ja pühapäeval 10.
Kohapeal värskendab meid täiesti tasuta ka HeyDay mahl, njomm!

[contact-form-7 id=”411″ title=”liitu”]

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?