Graffiti töötuba algajatele


Graffiti kiirkursus annab osalejale ülevaate tänavakunsti tekkest, arengust, võimalustest ja praktilise kogemuse. Töötoa tulemusena luuakse suur ühisteos ning omandatakse vajalikud võtted tänavakunsti loomiseks spray värvide abil.
Osalema on oodatud nii noored kui vanad graffitihuvilised, keda asub juhendama tänavakunstnik Martin Roosna. Vaata tema lahedamaid töid siit: http://www.martinroosna.com/
Töötuba toimub EKA Installatsiooni ja skulptuuriosakonna ateljees ehk ilma pärast muretsema ei pea. Kasutame Montana Colors’i veebaasil värve, mis ei haise ja sobivad kasutamiseks ka lastele!
Kohale saab bussiga nr 23 – Raja peatus
või autoga – parkimine tasuta.
Kullaaeg: 14 – 17 (orienteeruvalt)
Kuupäev: 11. november
Dresscode: tööriided!
Kohad on piiratud, kuid koolitus toimub vähemalt 10 osalejaga. Osaluspanus on 15 eurot ning hind sisaldab kõike vajaminevat.

[contact-form-7 id=”411″ title=”liitu”]

Palun tule minu sünnipäev-näitusele 31.08 (reede) kell 18.00.

Kalamaja Paberipood otsib oma kollektiivi uusi töötajaid, et minna vastu algavale hooajale uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval!

Maailma vanima siiani tegutseva sulepeade tootja valikust leiad sulepead, mehaanilised- ja sketch pliiatsid, geel- ja pastapliiatsid.

Kalamaja Paberipood ehk KAPA on uus ja värske kontseptsiooniga kunstipood Kalamaja südames, uue Eesti Kunstiakadeemia hoone kõrval.

Kalamaja Paberipood - märkmik, vihik, pliiats, kustukas, paber, papp
Kalamaja Paberipood - mis kaupu meilt saab?